کنجاله پنبه دانه
کنجاله پنبه دانه یکی از بهترین کنجاله هاست که در تامین نیازهای دام و طیور کاربرد بالایی دارد و بصورت آرد یا پلت به مصرف دام و طیور یا آبزیان می رسد.
این کنجاله ذخیره ای سرشار از پروتئین است و از نظر قیمت هم بعنوان ارزان ترین منابع پروتئینی شناخته می شود و بصورت عمده توزیع می گردد.

کنجاله پنبه دانه از دوازده درصد رطوبت برخوردار است و از ۷ درصد خاکستر تشکیل شده و همچنین هفده درصد سلولز دارد.
کلسیم کنجاله های پنبه دانه اغلب ۲٫۶ درصد است و مواد پروتئینه شان تا پنجاه درصد می رسد به همین خاطر این مواد بهترین تامین کننده های پروتئین در دام و طیور یا آبزیان تجاری محسوب می شوند.
خوب است بدانید که کنجاله پنبه دانه علاوه بر خوراک دهی به جانوران پرورشی در تولید کود هم بکار می روند و در کل استفاده های زیادی از آن صورت می گیرد.

استفاده از کنجاله پنه دانه در این موارد است:

    خوراک دام
    خوراک طیور

از کنجاله پنبه دانه به درصد معینی در خوراک حیوانات استفاده می کنند. البته بیشتر توصیه می شود تا از این نوع کنجاله برای دام های گوشتی استفاده شود به دلیل این که الیاف موجود در آن چندان برای طیور مناسب نمی باشند.

به علت درصد پروتئین کنجاله پنبه دانه وجود دارد، این نوع از کنجاله خرید و فروش خوبی دارد. مکان های مختلف وجود دارند که در این حوزه فعالیت می کنند. شما می توانید این کنجاله را از این مراکز خریداری کنید:

    بازارهای خرید و فروش انواع خوراک دام و طیور
    فروشگاه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند.
    نمایندگی شرکت های مختلف
    و فروشگاه های آنلاین

از این فروشگاه ها هم چنین می شود بذر پنبه، قیمت هر کیلو پنبه و قیمت انواع کنجاله را هم به دست آورد و خرید خود را انجام داد. کنجاله ها به ویژه نوع پنبه دانه آن در وبسایتهای اینترنتی هم خرید و فروش می شوند.
.

جهت سفارش و یا مشاوره خرید با شماره 42930-013 تماس حاصل فرمائید


39 بازدید


دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

ادامه مطلب ...

درخـواسـت تـماس با شـما