فروش مستقیم و بدون واسطه  کنجاله پنبه دانه دامی مناسب جیره دام و طیور با درصد پروتئین بالا و همچنین نشاسته و قند بالا مناسب جیره و مکمل غذایی دام و طیور.
 کنجاله پنبه دانه به رنگ قهوه ای روشن و دارای فیبر خام 25% می باشد.
 کنجاله پنبه دانه را میتوانید جایگزین سویا در جیره دام و طیور کنید.
برای خرید انواع  کنجاله پنبه دانه و آنالیز  کنجاله پنبه دانه لطفا تماس بگیرید.

آنالیز کنجاله پنبه دانه:

از نظر ارزش غذایی کنجاله پنبه دانه، مجموع مواد غذایی قابل هضم (TDN) 61 تا ۷۰ درصد، الیاف خام ۱۰ تا ۱۴ درصد، کلسیم ۰/۱۶ درصد، فسفر ۱/۲ درصد و پروتئین خام آن ۲۲ تا ۵۰ درصد و معمولا ۳۶ تا ۴۱ درصد می باشد. کنجاله تخم پنبه از لحاظ اسیدآمینه لیزین کمبود دارد بنابراین به علت نامرغوب بودن پروتئین خام (در مقایسه با کنجاله سویا) و نیز مقدار الیاف با فیبر خام بالا (قابلیت هضم کمتر از کنجاله سویا) و نیز در برداشتن سمی به نام گوسیپول، مصرف کنجاله تخم پنبه در جیره طیور و تک معده ایها بایست تا حد ۲۵ تا ۳۰ درصد از کل بخش پروتئین جیره محدود شود.

کنجاله تخم پنبه معمولی حاوی ۰/۰۳ تا ۰/۲ درصد گوسیپول است. تغذیه کنجاله تخم پنبه به نشخوارکنندگان از لحاظ گوسیپول محدودیتی ندارد، ولی غیرنشخوارکنندگان بر حسب سن و گونه نسبت به مقدار این سم در جیره غذایی حساسیت نشان می دهند. افزودن فروسولفات (So4Fe) به میزان ۱:۱ آهن و گوسیپول، خطر این سم را خنثی می کند. مصرف زیاده از حد کنجاله تخم پنبه در گاوهای شیری موجب سختی چربی شیر گشته و کره به دست آمده از چنین شیری طعم چربی حیوانی (پیه) می دهد. همچنین کنجاله تخم پنبه یبوست آور است و مصرف آن در حد مناسب به همراه خوراکهای ملین مفید است.

.

جهت سفارش و یا مشاوره خرید با شماره 42930-013 تماس حاصل فرمائید


551 بازدید


دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

ادامه مطلب ...

درخـواسـت تـماس با شـما