برنج هاشمی درجه 1

28 December 2020, 15:49

برنج هاشمی درجه 1:قیمت برنج هاشمی لاهیجان علارقم کیفیت یکسانی که برنج این منطقه با برنج هاشمی سایر نقاط مشهور استان گیلان دارد بالاتر از محصول سایر مناطق است.
تنها دلیلی که سبب این موضوع شده، 

این است که شهر لاهیجان  مقصد گردشگران زیادی است و به همین سبب برنج و سایر سوغات استان گیلان در این شهر راحت تر فروش می رود.
این سهولت فروش و فراوانی مشتری سبب شده برنج هاشمی لاهیجان مشهور شود و گران فروخته شود.
 
چه باعث داشتن عطر قوی و کیفیت بالا در برنج هاشمی می شود
 نزدیک بودن شالیزار به آب و دسترسی به آب فراوان است که شالیزار های شهر لاهیجان  نیز در چنین موقعیتی قرار دارند.
این خصیصه سبب شده برنج هاشمی تولید شده در لاهیجان مثل محصول برداشت شده از شالیزار های خمام، آستانه، تالش و روستا های اطراف رشت از کیفیت بالایی برخوردار باشد. 


وقتی از برنج درجه یک حرف میزنیم یعنی هیچگونه شکسته، شکم سفید و دانه حط و خال دار و نا منظمی درون برنج نباشد و برنج باید بسیار حساس و با وسواس سورت و بوجار شود.
از آنجایی که در سال 99 در زمان برداشت برنج هاشمی بارش باران به محصول آسیب زد وقتی برنج را بوجار و سورت لوکس می کنیم ضایعات زیادی از آن میریزد.
این موضوع باعث می شود برنج هاشمی درجه یک با کیفیت های پایینش اختلاف قیمت زیادی داشته باشد.  
نحوه ی خرید و فروش
 
 
مجموعه لاهیج دشت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی لاهیج دشت محصولات را به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در اتباط باشید.شرکت لاهیج دشت عرضه کننده و ارائه دهنده انواع سبوس برنج نرم به همراه دانه برنج، با کیفیت عالی است و آن را از بهترین شالیزارهای شمالی کشور به صورت مستقیم عرضه می کند.
 
 
شما عزیزان می توانید جهت خرید سبوس برنج برای مرغداری ها و دامداری های خود سفارش خود را از طریق شماره تماس های موجود در سایت اعلام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار گیرد
.


.

جهت سفارش و یا مشاوره خرید با شماره 42930-013 تماس حاصل فرمائید


38 بازدید


دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

ادامه مطلب ...

درخـواسـت تـماس با شـما