کنجاله پنبه دانه

5 January 2021, 13:28

کنجاله  پنبه دانه:

بقایای صنعت روغنکشی پنبه دانه که به عنوان کنجاله پنبه دانه شناخته میشود،
 یک منبع مناسب پروتئین 222 تا 560/2 گرم در هر کیلوگرم) و انرژی قابل متابولیسم ( 7/4تا11/99 مگاژول در هر کیلوگرم) میباشد. 
استفاده از کنجاله پنبه دانه در تغذیه طیور به دلیل وجود گوسیپول، اسیدهای چرب سیکلوپروپنوئید، فیبر زیاد و کیفیت پایین پروتئین آن، محدود شده است. اسید آمینه محدود کننده در کنجاله پنبه دانه، لیزین است. 
در زمان روغنکشی از دانه- های پنبه، مقداری از گوسیپول آزاد به گروه آمینی اسید آمینه لیزین متصل شده و درنتیجه قابلیت دسترسی لیزین آن برای طیور کاهش مییابد. 
غلظت گوسیپول آزاد و اسیدهای چرب سیکلوپروپنوئید در کنجاله سویا تحت تاثیر انواع میکروارگانیسمها، روش روغنکشی، نسبت دانه به سبوس، پرز و پوسته دانه قرار میگیرد. 
 
نحوه ی خرید و فروش
 
 
مجموعه لاهیج دشت این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است. مجموعه ی لاهیج دشت محصولات را به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در اتباط باشید.شرکت لاهیج دشت عرضه کننده و ارائه دهنده انواع سبوس برنج نرم به همراه دانه برنج، با کیفیت عالی است و آن را از بهترین شالیزارهای شمالی کشور به صورت مستقیم عرضه می کند.
 
 
شما عزیزان می توانید جهت خرید سبوس برنج برای مرغداری ها و دامداری های خود سفارش خود را از طریق شماره تماس های موجود در سایت اعلام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار گیرد.

جهت سفارش و یا مشاوره خرید با شماره 42930-013 تماس حاصل فرمائید


36 بازدید


دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

ادامه مطلب ...

درخـواسـت تـماس با شـما