کنجاله پنبه دانه یک ماده خوراکی که می توان از آن به عنوان یک منبع مناسب الیاف قابل هضم برای نشخوار کنندگان باشد این ماده دارای سطوح متوسطی از میزان پروتئین است. بقایای صنعت روغن کشی پنبه دانه  که به عنوان  کنجاله پنبه دانه شناخته می شود یک منبع نسبتا مناسب پروتئین  و انرژی قابل متابولیسم  می باشد. استفاده از کنجاله پنبه دانه در تغذیه طیور و دام به دلیل وجود اسیدهای چرب و فیبر زیاد موجب یبوست شده و در نتیجه مصرف آن در این حیوانات محدود شده .

فروش کنجاله پنبه دانه به منظور خوراک دام یکی از نیاز های دامداری ها است.
رنگ کنجاله پنبه دانه به رنگ قهوه ای می باشد و گاهی اوقات با برخی کنجاله های دیگر مخلوط شده  و به دام ها و طیور مختلف خورانده می شود البته پروتئین این کنجاله متوسط می باشد و از پروتئین انواع دیگر کنجاله کمی پایین تر می باشد.

آنالیز کنجاله پنبه دانه و رشد سالم و پرورش بهتر دام ها  و طیور گوشتی از زمان های دور برای همه مردم بسیار مهم می باشد زیرا این موضوع برای سلامت انسان ها  بسیار مهم و حیاتی می باشد از این رو در پرورش آن ها از بهترین مواد غذایی به ویژه کنجاله استفاده می شود که این امر از زمان های دور مورد توجه بوده است.
خرید و  فروش کنجاله پنبه دانه با شرایط ویژه همانند بسیاری دیگر از انواع کنجاله انجام می گیرد که مرکز خرید این محصولات در کشور ما و دیگر کشور های جهان بسیار فعال بوده است و محصولات خود را با بهترین قیمت به فروش می رسانند.

در چند سال اخیر فروش کنجاله پنبه دانه به منظور خوراک دام بسیاری از نیازهای دامداران را برطرف نموده است که همین امر موجب فروش رو به رشد این محصول شده است و افراد می توانند با برقراری تماس با واحد فروش این محصول و همینطور از طریق سایت های اینترنتی اقدام به تهیه و خرید این محصول نمایند.
.

جهت سفارش و یا مشاوره خرید با شماره 42930-013 تماس حاصل فرمائید


8 بازدید


دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

دام به چه مواد مغذی نیاز دارد

ادامه مطلب ...

درخـواسـت تـماس با شـما