کنجاله بادام زمینی

توضیحات

کنجاله بادام زمینی از ترکیب ضایعات بادام زمینی فراوری شده و مقداری پوسته بادام زمینی کاملا خشک و آسیاب شده تولید می شود که ترکیب، قیمت و ارزش غذایی مختلفی دارد. لازم به ذکر است ضایعات بادام زمینی مورد استفاده در این کنجاله ها برخلاف سایر تولید کنند ها روغن کشی نشده است که به همین دلیل دارای چربی و پروتئین قابل توجه ای می باشد.

*محصولات بادام زمینی*
 
ضایعات بادام زمینی: این محصول دارای چربی و پروتئین بسیار بالاست که بسیار مناسب صنعت دام و طیور می باشد اما به دلیل موجودی کم و فصلی بودن آن بسیار محدود است و در فصل کاری بصورت خرده از مکان های مختلف و کشاورزان مختلف تهیه می گردد تا بصورت تناژ بالا در اختیار مصرف کننده قرار گیرد که به دلیل داشتن مشکلات و هزینه های جمع آوری ارائه این محصول در تناژ خیلی بالا و نا محدود امکان پذیر نمی باشد اما با هماهنگی های لازم تا حد ممکن نیازهای مصرف کنندگان توسط این شرکت تامین خواهد شد.

پودر بادام زمینی:

با آسیاب شدن مغز بادام ضمینی ضایعاتی می توان پودر بادام زمینی را تولید نمود که البته به دلیل داشتن چربی زیاد بادام زمینی آسیاب نمودن این محصول بسیار چالش بر انگیز و پر هزینه می باشد. همچنین به دلیل داشتن چربی زیاد و جلوگیری فساد پذیری آن تمامی سفارشات به روز تولید می گردد.


کنجاله بادام زمینی شماره یک:        27 -Cp 21%-22   Fat 26%

این محصول بهترین نوع کنجاله بادام زمینی می باشد که دارای بیشتری ارزش غذایی ممکن است

کنجاله بادام زمینی شماره دو:         23 -Cp 18%-19   Fat 22%


با کمی تغییر در تولید این محصول دارای قیمت و ارزش غذایی کمتری نسبت به نوع اول داردکنجاله بادام زمینی اقتصادی:         12 -Cp 13%-14   Fat 11%


با توجه به وجود کنجاله های بادام زمینی ارزان روغن کشی شده در بازار این محصول به مصرف کنندگانی پیشنهاد می شود که قیمت اهمیت بیشتری برایشان دارد.

دوکوب پوسته بادام زمینی :              -Cp 8%-9   Fat 0.5%


محصول فرعی بادام زمینی می باشد بصورتی که پوسته بادام زمینی بعد از خشک شدن و آسیاب شدن با دستگاه  بصورت نهاده جداگانه مورد استفاده صنعت دامداری می باشد.


تمامی محصولات با ارائه آنالیز معتبر و بصورت تضمینی شرکت لاهیج دشت ارسال می گردد. در محصولات این شرکت به هیچ عنوان از اسید، اوره و یا مکمل های غیر مجاز استفاده نشده است


دوکوب پوست بادام زمینی

دوکوب پوست بادام زمینی

ادامه مطلب ...

دوکوب پوست بادام زمینی

دوکوب پوست بادام زمینی

ادامه مطلب ...

عرضه کننده مستقیم انواع سبوس برنج ، کنجاله زیتون و پوسته بادام زمینی

عرضه کننده مستقیم انواع سبوس برنج ، کنجاله زیتون و پوسته بادام زمینی

ادامه مطلب ...

افزایش قیمت سبوس گندم

افزایش قیمت سبوس گندم

ادامه مطلب ...

[aviable=main]

تماس با ما

دفتر مرکزی : 42930-013 (30 خط)
دفتر مرکزی : 20-42217118-013
مسئول فروش : 09118357340

info@lahijdasht.com

کد پستی :4413936504

گیلان،آستانه اشرفیه( لاهیجان) ، کیلومتر ۱۰ جاده کیاشهر، شهرک صنعتی پرکاپشت (شرکت لاهیج دشت )


مکان نمای شرکت لاهیج دشت ، روی عکس کلیک نمائید


  • درخـواسـت تـماس با شـما