پوست بادام

توضیحات

پوسته بادام زمینی غلاف خارجی مغز بادام زمینی است که در زمان تولید از مغز بادام زمینی جدا می شود. پوسته بادام زمینی مصارف متعددی از قبیل خوراک دام، گلخانه ها، ذوب آهن و ریخته گری ، بتن و ...  دارد .این پوسته در ابتدا دارای رطوبت زیاد است و برای تولید ابتدا با دستگاه باید کاملا خشک شود و بعد از آسیاب مورد استفاده خوراک دام قرار گیرد. در صورت آسیاب بدون حذف رطوبت و بعد از بسته بندی بعد از مدتی محصول کپک خواهد زد و قابلیت استفاده در خوراک دام را نخواهد داشت. شرکت لاهیج دشت با توانایی تولید این محصول با رطوبت زیر 10% در شکل و اندازه های مختلف در خدمت مصرف کنند گان محترم جهت مصارف مختلف می باشد. توصیه می گردد این محصول بصورت غنی شده مورد مصرف خوراک دام قرار گیرد و درسایر مصارف حتی بصورت خیس و یا آسیاب نشده و یا خرد شده می توان از آن استفاده نمود.
به دلیل موجودی کم، فصلی بودن،حجم بالا و هزینه انبار داری بالا میزان موجودی این محصول بسیار محدود است و در فصل کاری بصورت خرده از مکان های مختلف و کشاورزان مختلف تهیه می گردد تا بصورت تناژ بالا در اختیار مصرف کننده قرار گیرد که شرکت لاهیج دشت تمامی این مراحل را طی خواهد نمود.

محصولات پوست بادام زمینی

پوسته بادام خشک و آسیاب شده ( دوکوب):
در این نوع پوست بادام جهت جلوگیری از کپک زدگی و حذف آلودگی ها محصول بصورت کامل در خشک کن های مخصوص خشک شده و بعد در سایز بسیار ریز آسیاب می گردد. میزان رطوبت نهایت 8% خواهد بود که در نهایت طی فراوری این محصول ارزش غذایی آن افزایش یافته و خوش خوراک می گردد.. بسته به سفارش مصرف کننده می توان سایز آسیاب این محصول را ریز تر و یا درشت تر تغییر داد.  شرکت لاهیج دشت تنها شرکت فعالی است که پوست بادام زمینی را به صورت کاملا خشک ( خشک شده با دستگاه) و تضمینی در میزان رطوبت ارائه می دهد.   آنالیز قابل ارائه این محصول بعد از فرآوری      -Cp 8%-9   Fat 0.5%
این محصول در مقایسه با محصولات مشابه خوراک دام مانند سبوس برنج دوکوب کامپیوتری از نظر ارزش غذایی بسیار بصرفه تر خواهد بود و در تولید خوراک دام و مکمل به عنوان حجم دهنده و کریر استفاده می گردد و با توجه به ارزش غذایی نسبی توجیه اقتصادی بیشتری دارد.پوست بادام خشک بدون آسیاب:
 
رطوبت این محصول توسط دستگاه ها گرفته شده است و در سایز واقعی خود محصول در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد که به دلیل حجم بالای پوست بادام و هزینه حمل زیاد تا مقصد توصیه نمی گردد. در هر صورت می توان به این شکل در صنعت بتن و گلخانه ها و حتی خوراک دام استفاده نمود.

پوست بادام آسیاب و بوجاری شده:
این محصول بعد از خشک شدن در سایز درشت آسیاب می گردد و بعد جهت جداسازی سایزهای ریز و درشت بعد از آسیاب بوجاری خواهد شد که تا در خوراک دام مورد استفاده قرار گیرد. این نوع محصول بصورت سفارشی و به تقاضای مشتریان تولید می گردد. این محصول با توجه به سایز و ارزش غذایی آن جایگزین مناسب کاه در جهت حجم دهی به خوراک خواهد بود.

پوست بادام خرد شده:

برعکس مورد قبلی در اینجا پوست بادام بدون خشک شدن و با همان رطوبت حدود 30 درصد آسیاب می گردد و خرد می شود تا به این ترتیب هزینه حمل کمتری داشته باشد و راحتتر مورد استفاده قرار گیرد که در زمینه خوراک دام به دلیل کپک زدگی های احتمالی اصلا توصیه نمیگردد اما در مصارف گلخانه ای و بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

پوست بادام با رطوبت:
 در این محصول شرکت فقط کارهای مربوط به جمع آوری پوست بادام در محل شرکت را به عهده دارد تا بصورت تناژ بالا پوست بادام معمولی بدون هیچ گونه فرآوری و تغییری در اختیار مشتریان قرار گیرد. لازم به ذکر است این محصول در هر نقطه به مقدار جزئی موجود است و نیاز به جمع آوری آنها در یک نقطه جهت ارسال با کامیون در تناژ بالا به مقصد مشتری را دارد
پوست بادام های موجود در بازار که معمولا ارائه می گردد از این نوع می باشد که اطلاعات درستی در میزان رطوبت آن به مصرف کننده ارائه نمی گردد. این نوع پوست بادام در ابتدا و قبل خشک حدود 30 درصد رطوبت دارد.

تفاله و ضایعات چای

تفاله و ضایعات چای مورد مصرف گلخانه ها و تولید کننده های خاک مورد استفاده گلخانه ها می باشد و بعضا در خوراک دام نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت در تامین و عرضه این محصول نیز فعالیت می نماید.

پوشال برنج
این نوع سبوس پوسته خارجی برنج کامل بصورت آسیاب نشده است که جهت مصارف گلخانه ها، بتن وذغالسازی و ریخته گری استفاده می گردد که در چندین سال گذشته با مدرن شدن دستگاه های تولید برنج فراوانی این نوع سبوس بسیار کم است که پوسته بادام زمینی خشک شده به عنوان جایگزین این محصول ارائه می شود. 


تمامی محصولات با ارائه آنالیز معتبر و بصورت تضمینی شرکت لاهیج دشت ارسال می گردددوکوب پوست بادام زمینی

دوکوب پوست بادام زمینی

ادامه مطلب ...

دوکوب پوست بادام زمینی

دوکوب پوست بادام زمینی

ادامه مطلب ...

عرضه کننده مستقیم انواع سبوس برنج ، کنجاله زیتون و پوسته بادام زمینی

عرضه کننده مستقیم انواع سبوس برنج ، کنجاله زیتون و پوسته بادام زمینی

ادامه مطلب ...

افزایش قیمت سبوس گندم

افزایش قیمت سبوس گندم

ادامه مطلب ...

[aviable=main]

تماس با ما

دفتر مرکزی : 42930-013 (30 خط)
دفتر مرکزی : 20-42217118-013
مسئول فروش : 09118357340
مسئول فروش : 09116103786

info@lahijdasht.com

کد پستی :4413936504

گیلان،آستانه اشرفیه( لاهیجان) ، کیلومتر ۱۰ جاده کیاشهر، شهرک صنعتی پرکاپشت (شرکت لاهیج دشت )


مکان نمای شرکت لاهیج دشت ، روی عکس کلیک نمائید


  • درخـواسـت تـماس با شـما